رنگ امیزی نمای ساختمان

رنگ آمیزی نمای ساختمان
رنگ آمیزی نمای ساختمان

بهترین راه رنگ امیزی نمای ساختمان : شاید تا به حال برای شما هم پیش امده باشد که بخواهید نمای ساختمان خود را تغییر داده و یا ان را بازسازی کنید و اما سوال های مهمی که به احتمال زیاد به ان برخورد می کنید ” چه رنگ و یا رنگ هایی رو برای رنگ امیزی نمای ساختمان استفاده کنم؟ ” و یا ” از چه روشی نمای ساختمان رو رنگ امیزی کنم ؟ “

در این مقاله به این دو سوال و حتی سوال های دیگری که در مورد رنگ امیزی ساختمان ممکن است به ذهنتان خطور کند پاسخ داده می شود.

انتخاب رنگ بیرونی و یا به اصطلاح نمای ساختمان مناسب می تواند بسیار مهم باشد چرا که در اولین دید در زیبایی ساختمان نقض مهمی را ایفا می کند. رنگ امیزی نمای ساختمان حتی از درب جلویی ساختمان و ورودی ان از نظر برداشت اول مهم تر به حساب می اید. این که آیا شما در مورد نمای ساختمان به استفاده از کرکره برای پنجره ها تصمیم گرفته اید یا فقط یک سایه که متناسب با تمام خانه باشد ، در مقاله برخی از موارد دلخواه کلاسیک را با شما به اشتراک می گذاریم تا به شما در تصمیم گیری در مورد نمای مناسب ساختمانتان کمک کنیم.

در مورد رنگ امیزی نمای ساختمان زیاد فکر کنید ، چرا که شخصیت خانه و همچنین خانواده شما را نشان می دهد. و باید به اندازه کافی سنتی باشد که در بیرون زیبا به نظر برسد ، اما به اندازه کافی باید ازخیابان به خوبی به نظر برسد.

برخی از رنگ ها برای رنگ امیزی بهتر نمای ساختمان

ساده ، قهوه ای شکلاتی

به اندازه کافی تیره است تا بی انتها باقی بماند ، اما نسبت به رنگ مشکی مورد علاقه ی اکثر مردم ، که زنندگی خود را دارد ، قهوه ای شکلاتی دارای دیدی نرم وحس خوشآمدگویی بیشتری است. رنگ قهوه ای شکلاتی برای خانه های بزرگتر عالی به نظر می رسد و حتی به نظر می رسد که با ترکیب رنگ هایی مانند سفید به سبک خانگی مدرن نزیک تر می شود.

نرم ، ابی اسمانی

این رنگ شاد و در عین حال بی سر و صدا و آرامش بخش است. همه عاشق آبی هستند. رنگی که یادآور اقیانوس ، آسمان است و احساسات و آرامش به توازن می رساند. مطمئناً رنگ ابی اسمانی برای نمای ساختمان محله را زیباتراز قبل می کند.

خامه ای ، سفید

رنگ سفید به دلیل رامشی که به مخاطب خود می دهد بسیار پر کاربرد است حتی در رنگ امیزی نمای ساختمان که برای ظاهر کلی ساختمان بسیار مهم است. می توان از ترکیب سفید و سفید تیره تر برای برخی فضاها استفاده کرد که ظاهری زیبا و ارامش بخشی را به نمای ساختمان می دهد.

طبیعی ، سبز تیره

یادآور یک روز خوب و پاییزی در جنگل ، درختانی دارای رنگ و لعاب مناسب  همگی این موارد با این رنگ تطابق خوبی دارند. اگر از فضاهای روستایی الهام گرفته اید ، ممکن است این انتخاب مناسبی برای بیرون از خانه شما باشد.

مرموز ، خاکستری

یکی از رنگ های مورد علاقه بسیاری از افراد مرموز که علاوه بر اینکه باعث ایجاد هیجان در مخاطب می شود حس مرموزانه ی خود را نیز حفظ می کند. ترکیب این رنگ با رنگ های روشن دیگر نیز می تواند جذابیت خود را داشته باشد.

شاد ، زرد

رنگی شاد و کلاسیک برای خوانواده که علاوه بر ایجاد شادی در نگاه اول به ساختمان باعث ایجاد جذابیت خود را نیز دارد. ممکن است این رنگ مناسبه زنگ امیزی داخل ساختمان و یا اتاق خواب ها نباشد اما قطعا جلوه ی خوبی به نمای بیرونی ساختمان می دهد.

جذاب ، قرمز

هر رنگی که تصمیم دارید برای رنگ امیزی خانه خود بگیرید مطمئناً جذابیت مد و زیبایی که با رنگ قرمز خواهید داشت را درهیچ خانه دیگری در این محله با چنین ظاهر جسورانه ای نخواهید دید.

تیره جذاب ، سرمه ایی

این رنگ علاوه بر دلنشینی حس مرموزانه ی بیشتری را نسبت به خاکستری در بیننده ی خود ایجاد می کند. پس اگر به دنبال رنگی ملایم و در عین حال جذاب هستید رنگ سرمه ای را فراموش نکنید.

بعد از رسیدن به پاسخ سوال ” چه رنگ و یا رنگ هایی رو برای نمای ساختمان استفاده کنم؟ ” وقت ان رسیده تا به پاسخ سوال دیگر بپردازیم.

روش های رنگ آمیزی نمای ساختمان

برای رنگ امیزی نمای ساختمان می توانید خود قلم و رنگ را برداشته و شروع به رنگ امیزی کنید که برای دسترسی به فضاهای خاص که معمولا نمی توان با نردبان به ان فضاها رسید یا باید از بالابر استفاده کنید که به هزینه و فضای زیاد خود نیاز دارد و یا از داربست استفاده کنید که این مورد هم هزینه بالایی دارد.

پس در این صورت چه جوری نمای ساختمان رو رنگ کنیم؟

پاسخ کوتاه این سوال استفاده از روشی نوین به نام دسترسی با طناب می باشد که روشی بسیار مقرون به صرفه می باشد که به راحتی هم می توان به فضاهای خاص هم دسترسی پیدا کرد.

نقاشی نما راپل، چرا؟

تجهیزات ، تکنیکها و آموزش های دسترسی طناب مدرن (کار در ارتفاع یا راپل) می توانند برای تولید روشی فوق العاده ایمن ، همه کاره ، کارآمد و مقرون به صرفه برای حل مشکلات دسترسی عمودی استفاده شوند.

دسترسی طناب بی خطر است. تکنسین های دسترسی طناب به صورت مستقل اموزش دیده اند و برای هر شرایطی اماده هستند و حتی در مواقع اضطراری نقشه دومی دارند تا اجرا کنند.

دسترسی طناب ( حتما با گواهی نامه irata) همه کاره است. تکنسین ها می توانند این تکنیک ها را در محیط های متنوعی اعمال کنند ، از بن بست های محصور گرفته تا سازه های بتونی عظیم تا تاسیسات فولادی پیچیده. بر خلاف روش های دسترسی سنتی ، راه حل های دسترسی طناب سفارشی می تواند به گونه ای طراحی شود که کاربردهای مختلف را به سرعت و ارزانتر انجام دهد.

قیمت نقاشی نما

دسترسی طناب مقرون به صرفه است و قیمت نقاشی نما با طناب پایین است. پرسنل کمتر ، تکمیل سریعتر ،استفاده از تجهیزات کمتر و حداقل خرابی به معنای کمترین هزینه است.

برخی کاربردهای دسترسی با طناب

رنگ امیزی نمای ساختمان یا نقاشی نما، تعمیر بتن، نصب و راه اندازی درزگیر و آماده سازی سطح نماشویی با واتجت، پیچ و رولپلاک نما و …

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید